Värsked tööpakkumised

Teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192576

Tööpakkumise number

192576

Töö kirjeldus

- klientide sõbralik, kiire ja professionaalne teenindamine;
- klientide nõustamine ja parimate panganduslahenduste pakkumine;
- pangatoodete ja -teenuste vajadusepõhine tutvustamine ja müük.

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus või selle omandamine;
- töökogemus teenindusvaldkonnas;
- initsiatiivikas ja julge suhtleja;
- klienti väärtustav mõtteviis ja koostöövalmidus;
- vastutustundlikkus, täpsus ja korrektsus;
- valmisolek kiirelt uusi teadmisi omandada ja praktiseerida;
- väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
- vene keele oskus suhtlustasandil;
- kasuks tuleb töökogemus sularahaga.

- oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaalsuse hoidmiseks;
- selgeid sihte ja väärtusi, kuhu klientide vajadusepõhisel nõustamisel püüelda;
- heade töötulemuste korral tähtajatut töölepingut.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 21. märtsil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Teller

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
21. märts 2010
Kuulutus sisestati:
11. märts 2010

Kui Sa oled väga hea teenindaja, aga tahad saada veel paremaks, siis tule meile telleriks. Pakume Sulle väljakutset meie Tartu kontorites (lapsehooldusel oleva töötaja asendamiseks).