Värsked tööpakkumised

Teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213554

Tööpakkumise number

213554

Töö kirjeldus

AS SEB Pank otsib Tallinna kontorisse tellereid, kelle peamisteks tööülesanneteks on klientide teenindamine igapäevaste pangatehingute teostamisel ja proaktiivne nõustamine.
Teller, kes annab kliendile esmamulje pangast, on SEB põhiväärtuste peamine kandja, omab kõrget kliendirahulolu väärtustavat suhtumist ja häid teenindus- ning müügioskusi.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
• Sul on rakenduslik kõrgharidus (või on see omandamisel),
• Sul on hea suhtlemisoskus nii eesti kui ka vene keeles,
• Sa omad meeskonnatöö oskust ning kogemust,
• Sa oled valmis võtma vastutust oma töö tulemuste ja iseenda arengu eest,
• Sa oled emotsionaalselt intelligente, empaatiavõimeline ja abivalmis.

Kasuks tuleb eelnev töökogemust finantsvaldkonnas ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume head töökeskkonda aktiivse kliendibaasi teenindamiseks, head töötasu ja tulemustest sõltuvat lisatasu, arenemisvõimalusi vastavalt SEB Panga karjäärimudelile, põhjalikku väljaõpet ning stabiilset töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
30. november 2010

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.