Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193825

Teller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide kiire ja korrektne teenindamine ning nõustamine
  • rahatähtede õigsuse kontrollimine
  • sularaha ost-müük
  • sularaha vahetamine
  • sularaha kiirsiirdamine
  • maksevahendusteenuste müük ja teostamine
  • muude toodete ja teenuste tutvustamine ja müük

Ootused kandidaadile

  • head matemaatilised võimed ja oskus peast arvutada
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise - ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea suhtlemisoskus
  • positiivne ellusuhtumine ja rõõmus meel
  • täpsus ja koostöövalmidus
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • valmisolek vahetustega tööks
  • orienteeritus kõrgetasemelisele klienditeenindusele ja soov, et iga klient lahkuks kontorist naeratades

Ettevõte pakub

  • noort töökollektiivi
  • paindlikku vahetustega tööd
  • töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • positiivset töökeskkonda
  • väljaõpet

Lisainfo

  • Kasuks tuleb eelnev teenindusalane töökogemus ja erinevate võõrkeelte oskus

Tööpakkumise number
#193825
Teller