Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40940

Teller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Rahatähtede õigsuse kontrollimine ja valuutatehingute sooritamine
  • Professionaalne, meeldiv ja heatujuline klientide nõustamine valuutaküsimustes
  • Rahade kiirsiirdamine
  • Koostöö diileri ja peakassiiriga klientidele sooduskursi võimaldamiseks ja päringute edastamiseks
  • Kindlustusteenuse pakkumine ja kindlustuslepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on väga head matemaatilised võimed ja oskus peast arvutada
  • Oled orienteeritud kõrgetasemelisele klienditeenindusele ja soovid, et iga klient lahkuks kontorist naeratades
  • Valdad väga heal tasemel eesti keelt ja heal suhtlustasemel vene ja inglise keelt
  • Oled täpne, aus ja kohusetundlik ning suudad jääda igas situatsioonis positiivseks
  • Kasuks tuleb lisavõõrkeelte oskus ja eelnev töökogemus sularahaoperatsioonide teostamisel.

Ettevõte pakub

  • Põhjalikku väljaõpet
  • Põhipalka peale katseaega 40 EEK tunnis (neto) ja töötulemustest sõltuvaid lisatasusid.
  • Tööd graafiku alusel, sõltuvalt kontorist kuni kella 21-ni.

Tööpakkumise number
#40940
Teller