Värsked tööpakkumised

Teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425427

Tööpakkumise number

425427

Töö kirjeldus

Telleri peamisteks ülesanneteks on kiire, professionaalne ja personaalne klientide teenindamine. Samuti aktiivne müügipakkumiste tegemine ning klientide nõustamine Citadele Panga toodete valikul.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind, kui:

  • Oled väga hea suhtleja ja omad kogemust klienditeeninduses
  • Oled valmis pangatooteid aktiivselt müüma
  • Dokumentide vormistamisel oled täpne ja kiire
  • Sulle meeldib kliente teenindada ning omad valmidust tööks sularahaga
  • Räägid ja kirjutad hästi eesti ning inglise keeles ja valdad suhtlustasandil vene keelt.
Kasuks tuleb pangas töötamise kogemus ja eriharidus (nt. finants, pangandus).

Pakume Sulle võimalust kaasa lüüa panga arengus, end proovile panna rahvusvahelises ettevõttes. Meie oma töötajad peavad rahulolu-uuringu andmetel Citadeles töötamise suureks eeliseks väga tugevat ning toetavat meeskonda ning võimalust erinevates äriprotsessides kaasa rääkida.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
27. mai 2016

Citadele Pank kuulub ühte kõige kiiremini arenevasse pangandusgruppi Baltikumis, mille keskus asub Riias. Meie meeskonnas töötab täna üle 1600 inimese erinevates riikides.