Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64724

Teller-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine valuutaküsimustes (sulavaluuta, reisivaluuta, arvevaluuta)
  • Valuutavahetusoperatsioonide sooritamine
  • Rahade kontroll
  • Investeerimiskulla müük

Nõudmised kandidaadile

  • Eriti positiivne suhtleja
  • Võime panna ka torisev klient naeratama
  • Keskmisest tugevamad matemaatilised võimed
  • Eesti keele suurepärane valdamine
  • Vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tulevad ka algteadmised soome keelest
  • Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Pakume erialast väljaõpet, pingelist tööd graafiku alusel ning eneseteostust klienditeenindajana, kus lisatasu sõltub otseselt Sinust endast!

Tööpakkumise number
#64724

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2006

Eesti juhtivat valuutavahetusettevõtet AS Tavid, kes omab esindusi ka Soomes, Rootsis ja Lätis. Tavid otsib oma 50-ne liikmelisse meeskonda veel ühte säravat tähte, kes ka omalt poolt annaks killukese päikest Tavidi klientide päeva ning kelle brutopalk on alates 10375 EEK.
Kui kiirgad energiat, oled parandamatu optimist ning hindad täpsust, siis ootame Sind kandideerima!

Vaata rohkem