Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64724

Teller-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine valuutaküsimustes (sulavaluuta, reisivaluuta, arvevaluuta)
  • Valuutavahetusoperatsioonide sooritamine
  • Rahade kontroll
  • Investeerimiskulla müük

Ootused kandidaadile

  • Eriti positiivne suhtleja
  • Võime panna ka torisev klient naeratama
  • Keskmisest tugevamad matemaatilised võimed
  • Eesti keele suurepärane valdamine
  • Vene ning inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tulevad ka algteadmised soome keelest
  • Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Pakume erialast väljaõpet, pingelist tööd graafiku alusel ning eneseteostust klienditeenindajana, kus lisatasu sõltub otseselt Sinust endast!

Tööpakkumise number
#64724