Värsked tööpakkumised

Teller Jõhvis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240315

Tööpakkumise number

240315

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on meie klientide suurepärane teenindamine ja nõustamine ning pangatoodete aktiivne müük

Nõudmised kandidaadile

• See töökoht on Sinu jaoks ideaalne, kui Sa oled varem kokku puutunud klienditeeninduse ja müügitööga ning tunned soovi end selles valdkonnas arendada. Sul on vähemalt kesk- või kutsekeskharidus, väga hea eesti keele oskus ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• Sa saad väga hästi hakkama, kui oled õppimisvõimeline, pead oluliseks kokkulepitud eesmärkide saavutamist ja soovid pakkuda parimat klienditeenindust
• Sul on võimalik palju saavutada, kui oled aktiivne ning oskad hästi suhelda ja ennast väljendada. Oled korrektne, abivalmis ja sihikindel ning talud stressi hästi
• Kuna oluliseks töövahendiks on arvuti, siis peaksid tundma programme Excel ja Word ning oskama kasutada internetti

Omalt poolt pakume Sulle põhjalikku väljaõppe- ja sisseelamisprogrammi, meeldivat meeskonda, suhtlusrohket ja rutiinivaba tööd ning soodustusi pangateenustele

Lisainfo

Kasuks tulevad kõik teadmised pangandusest

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
23. september 2011

Sampo Pank on Danske Bank A/S filiaal Eestis. Danske Group on Taani suurim ja üks Põhjamaade suuremaid panganduskontserne. Sampo Pank pakub pangandus-, kindlustus-, liisingu- ja investeerimisteenuseid nii era- kui ka äriklientidele.