Värsked tööpakkumised

Teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162238

Tööpakkumise number

162238

Töö kirjeldus

MEIE KLIENDID OOTAVAD SINULT
• sõbralikku, kiiret ja professionaalset klienditeenindust;
• nõu andmist ja ootustele vastavate lahenduste pakkumist;
• pangatoodete ja teenuste aktiivset tutvustamist ja müüki.

Nõudmised kandidaadile

MEIE MEESKONNA TELLERID ON
• ausad, avatud ja professionaalsed;
• proaktiivsed, eesmärgipärased ja koostöövalmid tegutsejad;
• vastutustundlikud ja korrektsed, kiired ja täpsed töös arvuti ja sularahaga;
• õpihimulised, huvitatud töö– ja majandusalaste teadmiste täiendamisest ja enese arendamisest.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE
• juhtiva finantsettevõtte võimalusi eneseteostuseks, arenguks ja väljakutseteks;
• oma ala ekspertide tiimi toetust väljaõppeks ja professionaalsuse hoidmiseks;
• selgeid sihte ja väärtusi, kuhu koostöös klientidega püüelda;
• häid töötingimusi ja motiveerivat tasupaketti;
• täielikku väljaõpet.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 07. septembril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Teller (Põltsamaa)

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2008
Kuulutus sisestati:
25. august 2008

Kui Sa oled väga hea teenindaja, aga tahad saada veel paremaks, siis tule meile telleriks! Pakume Sulle tõsist väljakutset meie
Põltsamaa kontoris.