Värsked tööpakkumised

Teller Järve esinduses Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362713

Tööpakkumise number

362713

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on meie klientide suurepärane teenindamine ja nõustamine ning pangatoodete aktiivne müük.

Nõudmised kandidaadile

• See töökoht on Sinu jaoks ideaalne, kui Sa oled varem kokku puutunud klienditeeninduse ja müügitööga ning tunned soovi end selles valdkonnas arendada.
Sul on vähemalt kesk- ,kutse- või kõrgharidus, väga hea eesti ja vene keele oskus ning inglise keele oskus suhtlustasandil.
• Sa saad väga hästi hakkama, kui oled õppimisvõimeline, pead oluliseks kokkulepitud eesmärkide saavutamist ja soovid pakkuda parimat klienditeenindust
• Sul on võimalik palju saavutada, kui oled aktiivne ning oskad hästi suhelda ja ennast väljendada. Oled korrektne, abivalmis ja sihikindel ning talud stressi
hästi
• Kuna oluliseks töövahendiks on arvuti, siis peaksid tundma programme Excel ja Word ning oskama kasutada internetti

Omalt poolt pakume Sulle põhjalikku väljaõppe- ja sisseelamisprogrammi, meeldivat meeskonda, suhtlusrohket ja rutiinivaba tööd

Lisainfo

Kasuks tulevad kõik teadmised majandusest ja pangandusest

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
18. november 2014

Danske Bank A/S Eesti filiaal kuulub Danske Bank Group\\\'i, mis on Taani suurim ja üks Põhjamaade suuremaid panganduskontserne. Danske Bank pakub pangandus-, liisingu- ja investeerimisteenuseid nii äri- kui ka eraklientidele.