Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #703215

TELKIDE ÕMBLEJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled just õige inimene, kui

- Sul on vilumus ja oskus kasutada erinevaid õmblusmasinaid;

- Sulle meeldiks telk valmis õmmelda ise päris otsast lõpuni ja oled valmis sinna juurde lisama ka kõik vajalikud lukud ja paelad.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb

- 2-nõelalise töötamise oskus ja

- Sa oskad lugrda ka jooniseid ja juhendeid

Oma ala spetsialistidest tugimeeskonda ja väljaõpet, pikaajalist töösuhet ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda korralikke seadmeid, tasupaketti vastavalt Sinu tulemustele, tööd ühes vahetuses ning puhkust suvel.

Tööpakkumise number
#703215

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
17. mai 2021

Protex on juhtiv tekstiili -ja rõivalahenduste pakkuja Skandinaavia turule. Meie klientideks on kvaliteet- kaubamärkide omanikud, kes hindavad lühikest tarneaega, kõrget kvaliteeti ja väga head teenindust. Meil töötab 210 töötajat, meie kontor asub Tallinnas, tehas on nii Tallinnas kui Pärnus.
Protexi visioon on olla parim tekstiiliteenuse pakkuja Põhja-Euroopas.

Vaata rohkem