Värsked tööpakkumised

Telkide, mööbli jm. paigaldaja/komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426206

Tööpakkumise number

426206

Töö kirjeldus

Peotelkide, esinemislavade jms. paigaldamine/teisaldamine
Mööbli ja muu inventari vedu ja paigaldamine
Lao, territooriumi ja tehnika korrashoid
Kaupade vedu

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlikkus
Täpsus
Hea füüsiline vorm
Juhiloa olemasolu B kategooria
Vastutustunne
Pingetaluvus

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus samas või muus üritustega seotud valdkonnas
C ja/või BE kategooria juhiloa olemasolu
Vene ja /või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Võimalust areneda koos ettevõttega
Professionaalset töökeskkonda
Stabiilset töötasu ja võimalust seda oma tubli tööga suurendada

Lisainfo

Võimalik tööle asuda nii täiskohaga kui ka osalise tööajaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2016
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1250 EUR kuus

Extrahaus OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003 aasta alguses Tallinnas.

Firma põhiliseks tegevusvaldkonnaks on peotelkide ja -mööbli rentimine. Telkidele täienduseks pakume mitmesuguseid lisasid (lavad, dekoratsioonid ja muu peoinventar). Telkide ja lisatoodete valik täieneb pidevalt). Samuti pakume kõiki neid tooteid müügiks.

Kevadel 2005 alustasime koostööd Saksamaa juhtivama telgi- ja laohallitootja RÖDER GmbH-ga ja oleme nende toodete edasimüüjad/rentijad kohalikul turul.

Meie firma eesmärgiks on pakkuda kliendile, lähtuvalt tema soovidest ja vajadustest, kõige sobivamat lahendust.