Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536178

Teleskooplaaduri (upitaja) juht / operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisu on teleskooplaaduriga tellitud teenuse osutamine- tõstetööd , laadimistööd, pinnasetööd. Erinevad tellimused teevad töö huvitavaks ja mitmekesiseks. Tööpiirkond Tallinn-Harjumaa.

Ootused kandidaadile

Nõutav juhiluba T kategooria või BE või C või D ; C1 või D1 või B kategooria (välja antud enne 01.07.2011) . Ausus ja töötahe ning kliendisõbralikkus. Eesti keel suhtluse tasandil

Pakume aastaringselt tööd väikses ja sõbralikus kollektiivis teleskooplaaduritega Manitou MT 1840 . Masinad on pidevalt uuendamisel. Hooldused ja vajalikud remondid esinduses.

Lisainfo

Kandideerija võib ka helistada 5 2000 99 täiendava info saamiseks

Tööpakkumise number
#536178

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 2300 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
21. mai 2018

Upitaja OÜ on edukalt tegutsenud alates 1999 a. Kaubamärgi UPITAJA omanik alates 2004a

Vaata rohkem