Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635553

Teleskooplaaduri operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teleskooplaaduri tõstetööd Tallinna ja lähiümbrus
Uus masin MT1840 Manitou.

Ootused kandidaadile

Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Kohusetundlik, täpne ja aus
Teenindusvalmis, korrektne ja viisakas
Kohusetundlik, täpne, aus
B-kategooria juhiluba
Oskus töötada teleskooplaaduriga

Kasuks tuleb varasem töökogemus rasketehnikaga (miniekskavaatorid 2-8t)

Ettevõte pakub

Püsivat töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
Kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
Sõbralikku meeskonda

Töökoht asub Suur-Sõjamäe 25a.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob: 58529118-Aldar

Tööpakkumise number
#635553

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2020

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on uus ja kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.

Vaata rohkem