Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51796

Telesales specialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne müügitöö ja püstitatud müügieesmärkide saavutamine
- osalemine müügikampaaniate väljatöötamises
- klientide nõustamine ja probleemide lahendamine
- kliendi andmebaaside ülalpidamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult
- vähemalt 2-aastast, soovitavalt IT-valdkonnaga seotud müügikogemust
- kõrgharidust majanduse, turunduse, IT või sarnasel erialal
- head suhtlemisoskust ja kliendile orienteeritust
- head meeskonnatöövõimet
- eesti, vene ja inglise keele head oskust kõnes ja kirjas
- MS Office programmide väga head tundmist

- suurepärast võimalust töötada tunnustatud rahvusvahelises organisatsioonis
- tasemel palka ja meeldivat sisekliimat
- häid arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#51796

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2005
Kuulutus sisestati:
20. september 2005

Contract People on personaliotsingufirma CVO Group allüksus, mis otsib uusi töötajaid erinevatele töökohtadele kõikides valdkondades, alates kaubandusest ja tootmisest kuni teeninduse ja müügini.

Meie Partneriks on Microsoft Estonia OÜ - 2003. aastal Eestisse esinduse avanud juhtiv tarkvara, IT-teenuste ja internetitehnoloogia pakkuja äri- ja kodukasutajale

Vaata rohkem