https://www.cvkeskus.ee/52482

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52482

Telemarketingi töötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate toodete ja teenuste aktiivne müük telefoni teel
  • võimalik valida kas soovite töötada päevases vahetuses 8.30-15.30 või õhtuses 16.30-21.00


Ootused kandidaadile

  • siiras soov müüa
  • suhtlemisvalmidus
  • väga hea eesti kõnekeele oskus


Ettevõte pakub

  • kindlat töökohta suure rahvusvahelise meediakontserni tütarfirmas
  • soliidseid ja häid müügiartikleid
  • firmasisest koolitust ja arenguvõimalust


Tööpakkumise number
#52482
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Telemarketingi töötaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!