Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126506

Telemarketingi töötaja Rakvere kontori päevases vahetuses

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö sisuks on erinevate kvaliteetsete toodete ja teenuste aktiivne müük telefoni teel
firmadele.

  • Tööaeg: 8.30-15.30.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele valdamine
  • hea suhtlemisoskus
  • positiivne ellusuhtumine ja soov teha tööd rõõmuga
  • tulemustele orienteeritus
  • varasem müügikogemus tuleb kasuks
  • töö sobib igas vanuses inimestele s.h. üliõpilastele ja pensioniealistele

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • võimalust teenida korralikku töötasu
  • võimalust saada hinnatud müüjaks
  • kaasaegset töökeskkonda
  • tähtajatut töölepingut

Lisainfo

  • töökoht asub Rakveres, kesklinnas
  • lisainformatsiooni saate telefonil 32 70 023 ja 53 308 254

Tööpakkumise number
#126506