Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144963

Telemarketingi töötaja Rakvere kontori õhtuses vahetuses

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töö sisuks on erinevate kvaliteetsete toodete ja teenuste aktiivne müük telefoni teel
eraisikutele.

  • Tööaeg: 16.30-21.00.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele valdamine
  • hea suhtlemisoskus
  • positiivne ellusuhtumine ja soov teha tööd rõõmuga
  • tulemustele orienteeritus
  • varasem müügikogemus tuleb kasuks
  • töö sobib igas vanuses inimestele s.h. õpilastele

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • võimalust teenida korralikku töötasu
  • võimalust saada hinnatud müüjaks
  • kaasaegset töökeskkonda
  • tähtajatut töölepingut

Lisainfo

  • töökoht asub Rakveres, kesklinnas
  • lisainformatsiooni saate telefonil 32 70023 ja 53 308 254

Tööpakkumise number
#144963

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 27 - 60 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
18. märts 2008

Müügimeistrite AS kuulub Põhjamaade meediakontserni Talentum ja on suurim, professionaalseim telemarketingi ettevõte Eestis, Lätis ja Leedus, kelle tegevusalaks on erinevate toodete ja teenuste müük telefoni teel. Meie aitame uusi kliente leida ja vanadega suhelda paljudel Eesti suurematel raamatukirjastustel, perioodikaväljaannetel, kindlustusfirmadel, pankadel ja muude valdkondade tuntud ettevõtetel. Täiendame meeskonda Rakvere kontori õhtuses vahetuses.

Vaata rohkem