Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70199

Telemarketingi töötaja Pärnus

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate toodete ja teenuste müük telefoni teel (kuhu helistada ja mida rääkida- on etteantud)
  • tööaeg päevases vahetuses (8.30-15.30), õhtuses vahetuses (16.30-21.00)
  • töökoht on Pärnu kontoris asukohaga J.V.Jannseni 26/28

Nõudmised kandidaadile

  • positiivne ellusuhtumine
  • soov teenida raha ja saada uusi kogemusi
  • väga hea eesti keele oskus
  • töö sobib igas vanuses inimestele
  • õpilastel ja üliõpilastel võimalus töötada suvel

  • kindlat töökohta suure rahvusvahelise meediakontserni tütarfirmas
  • häid müügiartikleid
  • firmasisest koolitust ja arenguvõimalust
  • tulemustest sõltuvat tasu
  • väikest ja sõbralikku töökollektiivi

Lisainfo

  • päevase vahetuse kohta Liilian Müür 51 984 887
  • õhtuse vahetuse kohta Heldi-Mall Öövel 56 304 322

Tööpakkumise number
#70199

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2006

Müügimeistrite AS kuulub põhjamaade meediakontserni Talentum ja on Eesti suurim, 160 töötajaga telemarketingi ettevõte, kelle tegevusalaks on erinevate toodete ja teenuste müük telefoni teel. Meie aitame uusi kliente leida ja vanadega suhelda paljudel Eesti suurematel raamatukirjastustel, perioodikaväljaannetel, kindlustusfirmadel, pankadel ja muude valdkondade tuntud ettevõtetel. Otsime oma meeskonda uusi kolleege ja pakume tööd suveks.

Vaata rohkem