Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70199

Telemarketingi töötaja Pärnus

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate toodete ja teenuste müük telefoni teel (kuhu helistada ja mida rääkida- on etteantud)
  • tööaeg päevases vahetuses (8.30-15.30), õhtuses vahetuses (16.30-21.00)
  • töökoht on Pärnu kontoris asukohaga J.V.Jannseni 26/28

Ootused kandidaadile

  • positiivne ellusuhtumine
  • soov teenida raha ja saada uusi kogemusi
  • väga hea eesti keele oskus
  • töö sobib igas vanuses inimestele
  • õpilastel ja üliõpilastel võimalus töötada suvel

  • kindlat töökohta suure rahvusvahelise meediakontserni tütarfirmas
  • häid müügiartikleid
  • firmasisest koolitust ja arenguvõimalust
  • tulemustest sõltuvat tasu
  • väikest ja sõbralikku töökollektiivi

Lisainfo

  • päevase vahetuse kohta Liilian Müür 51 984 887
  • õhtuse vahetuse kohta Heldi-Mall Öövel 56 304 322

Tööpakkumise number
#70199