Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195274

Telemarketingi spetsialist õhtuses vahetuses

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö seisneb telefoni teel erinevate toodete ja teenuste müügipakkumiste tegemises ja tellimuste vormistamises.

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane inimestega suhtlemise oskus
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Siiras soov müügitööd tehes raha teenida
*Aktiivsus

Ettevõte pakub

  • Põhipalka ja korralikku tulemustasu
  • Müügikoolitust
  • Kaasaegset ning meeldivat töökeskkonda Tartu südalinnas
  • Tööaega kell 16.30kuni 20.30- SOBIV TÖÖ KA KOOLI -VÕI TEISE TÖÖ KÕRVALT
  • ideaalne esimene töökoht ka noortele raha teenimiseks ja kogemuste omandamiseks ,huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Motiveerivat palgasüsteemi
Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#195274