Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290276

Telemarketingi konsultant/ telemarketingi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide konsulteerimine
klientide nõustamine
klientidega kontakti loomine telefoni teel

Ootused kandidaadile

- nõutav väga hea eesti keele oskus
- arvuti oskus igapäevakasutaja tasemel ning kiire infos orienteerumise võime
- varasem klienditeeninduse kogemus
- kasuks tuleb varasem telemarketingi kogemus
- pingetaluvus
- väga hea suhtlemisoskus
- keskharidus
- positiivne suhtumine

Ettevõte pakub

- tööaeg 09.00-17.00
- põhjaliku väljaõpet ning erinevaid koolitusi
- põhipalk + tulemustasu
- võimalus töötada positiivses ja nooruslikus kollektiivis
- karjääri- ning arenguvõimalusi
- kaks rahvusvahelist reisi aastas
- motivatsiooniprogramm
- Stabiilsuse boonus

Tööpakkumise number
#290276

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 450 - 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. november 2012
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2012

Ocean Air OÜ on uudne ja kiiresti arenev ettevõte, mis tegeleb innovaatiliste ning kvaliteetsete õhupuhastus- ja niisutusseadmete müügiga Eestis.
Firma on loodud 2010 aastal ning põhineb 100% Eesti erakapitalil.
Ocean Air OÜ on ametlik Coway Co., Ltd. esindaja Eestis.
Seoses firma laienemisega, otsime Tallinna Filiaali telemarketingi konsultanti/ marketingi osakonnajuhti.

Vaata rohkem