Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221249

Telemarketingi konsultant Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on telefoni teel kliendikontaktide loomine ja müügitellimuste vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane inimestega suhtlemise oskus
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Siiras soov müügitööd tehes raha teenida

Ettevõte pakub

  • Korralikku tasu
  • Müügikoolitust
  • Kaasaegset töökeskkonda Tartu südalinnas
  • Head tööaega kella 8:30 kuni 15:30

Tööpakkumise number
#221249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1.73 - 6.39 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. märts 2011
Kuulutus sisestati:
4. märts 2011

Ten-Team OÜ on müügitulult Eesti suurim äriklientidele orienteeritud raamatukirjastus. Meie peamised kirjastamisvaldkonnad on tööõigus, töökeskkond ja
finantssuhted. Oma klientidele terviklikuma teenuse pakkumiseks tegeleme ka töökeskkonnaalase koolituse ja konsultatsioonidega.

Vaata rohkem