Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194204

Telemarketingi konsultant Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on telefoni teel kliendikontaktide loomine ja müügitellimuste vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane inimestega suhtlemise oskus
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Siiras soov müügitööd tehes raha teenida

Ettevõte pakub

  • Korralikku tasu
  • Müügikoolitust
  • Kaasaegset töökeskkonda Tartu südalinnas
  • Head tööaega kella 8:30 kuni 15:30

Tööpakkumise number
#194204

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 27 - 100 €/tunnis
Kuulutus aegub:
19. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2010

Ten-Team OÜ on müügitulult Eesti suurim äriklientidele orienteeritud raamatukirjastus. Meie peamised kirjastamis-valdkonnad on tööõigus, töökeskkond ja finantssuhted. Oma klientidele terviklikuma teenuse pakkumiseks tegeleme ka töökeskkonnaalase koolituse ja konsultatsioonidega.

Vaata rohkem