Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434462

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide konsulteerimine
Klientide nõustamine
Klientidega kontakti loomine telefoni teel

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus
Arvuti kasutamise oskus
Hea suhtlemisoskus
Positiivne suhtumine

Ettevõte pakub

Põhjalikku väljaõpet ning erinevaid koolitusi
Põhipalk+tulemustasu
Nooruslikku ja positiivset kollektiivi
Karjääri- ja arenguvõimalusi
Kaks rahvusvahelist reisi aastas
Motivatsiooniprogrammi
Stabiilsuse boonust

Tööpakkumise number
#434462

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 500 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
4. august 2016

Ocean Air OÜ on uudne ja kiiresti arenev ettevõte, mis tegeleb innovaatiliste ning kvaliteetsete õhupuhastus- ja niisutusseadmete müügiga Eestis.
Firma on loodud 2010 aastal.
"Meie visioon on muuta inimeste elu-ja töökeskkond oluliselt tervislikumaks ja seeläbi luua oma klientidele täiesti uus arusaam suurepärasest ja nauditavast elukvaliteedist."
Otsime oma töökasse kollektiivi müügiproffe.

Vaata rohkem