Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176634

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses Lux Eesti kasvuga otsime telemarketingi osakonda edumeelseid kolleege.
Töö sisuks on kliendikontaktide loomine ja nende haldamine; müügiesindajatega suhtlemine.
Erialane väljaõpe garanteeritud.

Enne tööle asumist 2 päevane baaskoolitus.

Ootused kandidaadile

Oled meie meeskonda oodatud kui omad:'

* oled igas olukorras särasilmne ja positiivne
* head suhtlemise oskust
* veenmisoskust
* enesedistsipliini
* täpsust, korrektsust
* positiivsust, soovi suhelda inimestega

Ettevõte pakub

* karjääri ja arengu võimalust
* meeldivat ja edumeelset kollektiivi
* saada erialast koolitust telemarketingi valdkonnas
* tublile tööle vastavaid preemiaid
* reise
* ühiseid vabaaja üritusi

Tööpakkumise number
#176634