Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308508

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* SPA-protseduuride kokkuleppimine telefoni teel
* kliendikontaktide loomine ja andmebaasi haldamine
* klientide konsulteerimine ja nõustamine
* koostöö müügiosakonnaga

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* valmisolek intensiivseks telefonisuhtluseks
* pingetaluvus ja tulemustele orienteeritus
* arvuti kasutamisoskus tavakasutaja tasemel
* väga hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

* põhjalikku väljaõpet ning täiendkoolitusi
* põhipalk + tulemustasu
* osalist koormust kindlate tööaegadega
* kaasaegset töökeskonda uues ilusalongis
* ühisüritusi ja preemiareise

Lisainfo

* töö graafiku alusel (12.00 - 16.00 ning 16.00 - 20.00), sobib üliõpilasele
* Põhipalk osalise tööaja puhul (4 tundi päevas) 250.00 Eur

Tööpakkumise number
#308508

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis. Pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalusi positiivsele ja töötahtelisele inimesele. Seoses laienemisega ning müügimahu kasvuga otsime oma sõbralikku meeskonda säravaid kolleege Tartu esindusse.

Vaata rohkem