Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294277

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendikontaktide loomine ja haldamine telefoni teel (NB! tegemist ei ole telefonimüügiga)
- koostöö meeskonnaga

Ootused kandidaadile

- julgus suhelda inimestega
- väga hea enesedistsipliin
- õppimishimulisus
- töökus

Kasuks tuleb:

- rõõmsameelsus
- positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

- professionaalset koolitussüsteemi
- võimetele vastavat palka
- karjäärivõimalust
- tugevat motivatsiooniprogrammi (reisimine)

Tööpakkumise number
#294277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2012

Lux Eesti on ligi 50 riigis tegutseva rahvusvahelise kontserni Lux International AG esindus Eestis.

Eestis oleme tegutsenud alates 2004. aasta algusest. Tegevusalaks on kvaliteetsete koduseadmete ja tarvikute müük/hooldus. Tootevalikusse kuuluvad
puhastussüsteemid, õhupuhastajad, mikrotooted. Tänaseks on Lux Eestil üle 20 000 rahuloleva kliendi.

Kas Sinu väljakutse tulevikuks on leida uusi võimalusi ennast arendades ning müües kvaliteetset brändi? Kui tunned, et see on Sinu võimalus, ootame Sind
kandideerima!

Vaata rohkem