Kaugtöö võimalus

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 11. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:10. veebruar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi TELEMARKETINGI SPETSIALISTI, kelle tööülesandeks saab olema Navireci ärikliendi baasi suurendamine.

TELEMARKETINGI SPETSIALISTINA on Sinu peamine ülesanne leida uusi potensiaalseid ärikliente meie müügitiimile ja luua nendega esmane postitiivne kontakt!

Ootused kandidaadile

* omad eelnevat kogemust sarnases valdkonnas töötamisega

* valdad hästi eesti keelt ja oled hea suhtleja

* oled väga hea pingetaluvusega  ja positiivse ellusuhtumisega

* õpid kiiresti ja naudid tööalaseid väljakutseid

Ettevõte pakub

* kaugtöö tegemise võimalust

* tagame professionaalse väljaõppe

* meil on nooruslik kollektiiv ja vahvad tiimiüritused

Tööpakkumise number
#682291

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2021
Telemarketingi konsultant Telemarketingi konsultant

GSMVALVE OÜ

Navirec on Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline ettevõte, kes osutab klientidele innovaatilisi teenused aastast 2005. Ettevõttel on kontorid üle Euroopa ning meie kliendid kasutavad teenuseid üle maailma. Ettevõtte poolt pakutavad peamised teenused on Navirec GPS- sõidukite jälgimiseteenus ning GSMtasks mobiilne tööülesannete haldus. Oleme oma valdkonnas turuliidrid.

www.navirec.com

Vaata rohkem

Telemarketingi konsultant