Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40440

Telemarketingi konsultant (rootsi keele oskusega)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Rootsis Stockholmi lähedal asuv automüügifirma, kes soovib leida 2 töötajat (asukohaga Tallinnas), kelle peamisteks tööülesanneteks on telefoni teel klientidelt tagasiside kogumine ning informeerimine uutest toodetest ja teenustest.

Ootused kandidaadile

  • varasem klienditeeninduse või telefonimüügi kogemus
  • positiivne ellusuhtumine ja soov suhelda
  • väga hea suuline ja kirjalik rootsi keele oskus
  • kasuks tulevad teadmised autodest ja huvi tehnika vastu

Ettevõte pakub

  • koolitust Rootsis
  • huvitavat tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Väljaõpe Rootsis, hilisem töö renditöötajana Tallinnas.
Kandideerimiseks palume esitada ingliskeelne CV.

Tööpakkumise number
#40440