Värsked tööpakkumised

Telemarketingi konsultant (küsitleja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93370

Tööpakkumise number

93370

Töö kirjeldus

Telemarketingi agendina on Sinu ülesandeks positiivsete kliendi-kontaktide loomine turundusuuringute ning küsitluste teostamise käigus.

Nõudmised kandidaadile

Tööks on vajalik väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning isiklik aktiivsus.

Sa pead olema valmis töötama graafiku alusel. Töö on projektipõhine ning toimub ka õhtuti ja nädalavahetustel. Töökoormus vastavalt kokkuleppele, sobib hästi kooli või teise töö kõrvalt.

Pakume huvitavat tööd rõõmsameelses ja töökas meeskonnas ning professionaalset koolitust. Motiveeriv töötasusüsteem vastavalt tulemusele. Hea töö korral võimalik liikuda edasi telefoniklienditeenindaja ametikohale. Töökoht asub vanalinnas.

Lisainfo

Kui oled positiivse ellusuhtumisega ja soovid pühendada enda töö suhtlemisele, ootame Sind kiiresti kandideerima!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 35 kuni 50 EEK tunnis

Baltcom on juhtiv Call Center teenuste pakkuja Eestis. Oleme oma klientidele partneriks klienditeeninduse, infovahenduse ja telemarketingi valdkondades.