Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376501

Telemarketingi konsultant

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kliendikontaktide loomine ja haldamine telefoni teel (NB! tegemist ei ole telefonimüügiga)
- andmete töötlemine arvutis
- aktiivne meeskonnatöö

Ootused kandidaadile

- julgus suhelda inimestega
- hea eneseväljendus oskus
- täpne ja korrektne
- arvuti kasutamise oskus igapäevasel tasemel

Ettevõte pakub

- tugevat väljaõpet
- kindlat tööd
- lisamotivatsiooni hea töö eest

Lisainfo

Tööaeg: 9.00 - 17.00

Kontor asub Paide kesklinnas.

Tööpakkumise number
#376501

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 400 - 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2015

Lux Eesti on rahvusvahelise kontserni Lux International AG esindus Eestis ning 1. jaanuarist 2014 tähistame oma 10. tegevusaastat. Koostöös Eesti Allergialiiduga on meie prioriteetideks ja tegevusvaldkondadeks tooted, mis parandavad inimeste elukvaliteeti.

Vaata rohkem