Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177423

Telemarketingi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Uute koostööpartnerite leidmine Telemarketingi ettevõtete näol
- Koostöösuhete haldamine
- Hinnaläbirääkimiste pidamine ja kokkulepete sõlmimine
- Tootekoolituste läbiviimine telemarketingi konsultantidele
- Telemarketingi konsultantide juhendamine ja motiveerimine
- Müügikampaaniate planeerimine ja elluviimine
- Müügitulemuste jälgiminine, analüüsimine ning sellele vastavalt tegevusplaani kohandamine
- Infoliikuvuse tagamine Viasati ning koostööpartnerite vahel

Ootused kandidaadile

- Aktiivse B2B müügitöö kogemus
- Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
- Analüütilisus ja strateegiline mõtlemine
- Väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
- Peamiste tekstitöötlusprogrammide kasutusoskus
- Kõrgharidus või selle omandamine

Kasuks tuleb:
- Kogemus koolituste läbiviijana
- Eelnev kokkupuude telemarketingi valdkonnaga

Ettevõte pakub

- Arendavat töökogemust rahvusvahelises suurkontsernis
- Meeldivat ja professionaalset kollektiivi
- Tööalaseid ja üldharivaid koolitusi

Tööpakkumise number
#177423