Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142225

Telemarketingi grupijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda aktiivset ja rõõmsameelset inimest, kes soovib oma teadmiste ja kogemustega anda panuse Starmani telefonimüügi osakonna arengusse.
Peamisteks tööülesanneteks on telefonimüüjate juhendamine ning oma müügitiimi igapäevane juhtimine. Samuti telefonimüüjate värbamine, koolitamine ning nende arengu toetamine. Kuna telefonimüüjad töötavad õhtusel ajal, siis on ka tiimijuhi tööaeg orienteeruvalt seitsmeni õhtul. Loomulikult saab selle võrra hommikuti kauem magada.

Ootused kandidaadile

Me võtame su hea meelega oma meeskonda kui Sa tahad ennast proovile panna meeskonna juhtimises. Sulle meeldib inimestega suhelda ja Sa teed seda vabalt nii eesti kui vene keeles. Sul on varasem müügitöö kogemus ja see valdkond meeldib Sulle. Varasem meeskonna juhtimise kogemus on Sinu eeliseks, kuid see ei ole kõige olulisem.

Omalt poolt pakume Sulle vastutusrikast tööd Eesti suuruselt teises telekommunikatsiooni ettevõttes. Toetame igakülgselt sinu isiklikku arengut ja hindame vääriliselt Sinu saavutatud tulemusi. Meie meeskond koosneb nooruslikest ja teotahtelistest inimestest.

Tööpakkumise number
#142225

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2008

Starman on kaabellevi- ja telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv firma, mille eesmärk on klientide heaolu.
Tänu teenuste edastamise kõrgele kvaliteedile ja suurele valikuvõimalusele oleme saavutanud koha turuliidrite seas.

Vaata rohkem