Värsked tööpakkumised

Telemarketingi agent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46322

Tööpakkumise number

46322

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kiire suurenemisega otsime oma kõnekeskusesse töökaid inglise keelt kõnelevaid telemarketingi agente. Tööülesanneteks on klientide leidmine läbi aktiivse telefonimüügitöö.

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea inglise keele oskus
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • valmisolek aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga
  • soov teha müügitööd telefonitsi
  • arvutioskus lõppkasutaja tasemel

  • head tunnitasu + tulemustasu sõltuvalt müügitulemustest (kuni 100 krooni tunnis)
  • tootekoolitust
  • tööd graafiku alusel (ka õhtuti ja nädalavahetustel), töökoormus vastavalt kokkuleppele 20-40 tundi nädalas
  • tööd rõõmsameelses ja töökas kollektiivis

Lisainfo

Ootame Sind kiiresti kandideerima, kui soovid osaleda väga huvitavas rahvusvahelises projektis ning Sulle sobib töötamine graafiku alusel. Palume saata oma sooviavaldus ning CV e-posti aadressile: marko.otti@baltcom.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
30. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2005
Brutopalk:
kuni 100 EEK tunnis

Pikaajaliste telekommunikatsioonialaste kogemuste alusel pakume oma klientidele mitte ainult tooteid ja teenuseid, vaid ka kliendi vajadustest lähtuvaid terviklikke kliendisuhtluse lahendusi. Peame oluliseks leida terviklikke lahendusi, kus on kombineeritud nii meie kui ka meie partnerite teenused kliendile optimaalseimal viisil.