Värsked tööpakkumised

Telemarketeer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369577

Tööpakkumise number

369577

Töö kirjeldus

• tööülesandeks on aktiivne toodete ja teenuste müük telefoni teel
• olemasolevatele klientidele lisateenuste müük
• kliendi andmebaasi haldamine ja täitmine ning lepingute vormistamine
• müügieesmärkide saavutamine

Nõudmised kandidaadile

• Hea läbirääkimisoskus
• Tugev argumenteerimisoskus
• Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
• soov ennast arendada või luua alus oma edaspidisele karjäärile
• keskharidus
• eesti keele oskus
• kasuks tuleb tehnilne taip, vene keele oskus suhtlustasandil ja eelnev müügikogemus

Ettevõte pakub

• igakülgseid arenguvõimalusi
• parimaid erialaseid koolitusi
• kindlat põhipalka + tulemustasu
• meeldivat, sõbralikku ja abivalmis meeskonda
• tööd jõudsalt arenevas ettevõttes
• hea asukohaga kontorit kesklinnas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. märts 2015
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 500 kuni 1500 EUR kuus

TC PARTNER on pakkunud professionaalseid telemarketingi, kontaktikäsitluse ja personaalse müügi teenuseid juba üle üheksa aasta. Meie suuremate klientide hulka kuuluvad telekommunikatsiooni- ja infotehnoloogiafirmad. kellele oleme abiks heade kliendisuhete loomisel ja hoidmisel.

Otsime oma meeskonda energilisi, teotahtelisi ja uutele ideedele avatud inimesi, kes soovivad kasvada ja areneda koos valdkonna juhtiva ettevõttega. Pakume Sulle võimalust töötada tuntud ettevõtete müügiesindajana toetavas ja nooruslikus meeskonnas, paindlikke töötingimusi ning võimalust teenida korralikku palka.