Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518120

TELEMAATIKAINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TELEMAATIKAINSENERI põhiülesanneteks on telemaatikaseadmete programmeerimine, testimine ja seadistamine.

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile: erialane kõrgharidus või selle omandamine, hea eesti ja inglise keele oskus, loov mõtlemine, elektroenergeetikas kasutatavate andmeedastusprotokollide ja IT lahenduste tundmine, kohusetundlikkus, hea arvutikasutusoskus

Kasuks tuleb: soome, rootsi, norra või taani ja vene keele oskus, varasem telemaatikaseadmete tundmine

Omalt poolt pakume: huvitavat tööd, motiveeritud ja koostööaldist meeskonda, konkurentsivõimelist töötasu, väljaõpet rahvusvahelises keskkonnas

Tööpakkumise number
#518120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2018

Siemens Osakeyhtiö on Siemens AG tütarettevõte ja tegutseb Soomes, Eestis, Lätis ja Leedus. Töötajate arv on ligikaudu 660.
Ettevõte on uuenduslike tehnoloogiate, lahenduste ja professionaalsete teenuste pakkuja tegutsedes energeetika, tööstuse ja tervishoiu valdkondades.
www.siemens.ee

Siemensi Eesti filiaali 6kV kuni 330 kV alajaamade projekteerimise ja ehitamisega tegelev osakond otsib oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem