Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220140

TELEKOMMUNIKATSIOONI INSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehnilise toe teostamine ja toodete tagastusprotsessi tehniline järelvalve;
  • Uute või kahjustatud toodete testimine ja tootepõhise tehnilise informatsiooni kvaliteedi tagamine;
  • Koostöö teeninduskeskuse inseneridega probleemide lahendamise eesmärgil ja kliendisuhtlus;
  • Tootekvaliteedi jälgimine ja analüüsimine, vajadusel lahenduste pakkumine latentsete probleemide lahendamiseks;

Ootused kandidaadile

  • Haridus raadioinseneri või telekommumikatsiooni valdkonnast;
  • Varasem vähemalt 3 aastane koduelektroonika teeninduskeskuses töötamise kogemus;
  • Hea suhtlemisoskus;
  • Vene -ja inglise keele vaba valdamine;
  • Täpsus ja tulemustele orienteeritus.
  • Isikliku sõiduauto olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu;
  • Rahvusvahelist töökeskkonda;
  • Koolitusi.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Mobiiltelefonide testioperaatorina töötamise kogemus;
  • Teadmised mobiiltelefonide ehitusest, arendusest ja tootmisest;
  • Teadmised programmeerimisest.
  • Tööaeg 8.30 -17.30

Tööpakkumise number
#220140

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2011

Personaliotsingufirma CVO Recruitment kliendiks on mainekas rahvusvaheline koduelektroonika valdkonda kuuluv ettevõte.

Vaata rohkem