https://www.cvkeskus.ee/778041

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #778041

Telekomi toodete müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Aktiivne müük Eesti, Läti ja Leedu klientidele

- Uute klientide leidmine ja turuinfo kogumine


Ootused kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus ja aktiivsus

- Hea Inglise ja vene keele oskus

- Kasuks tuleb eelnev kogemus sellel alal


Ettevõte pakub

- Häid töötingimusi, kaasaegset töökeskkonda

- Koolitust töö käigus

- Pikaajalist ja stabiilset tööd

- Head palka


Lisainfo

5147676- Margus


Tööpakkumise number
#778041
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Telekomi toodete müügispetsialist
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!