Värsked tööpakkumised

Telekanali Neljas tehniline assitent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 152759

Tööpakkumise number

152759

Töö kirjeldus

Kutsume oma meeskonnaga liituma
TEHNILIST ASSISTENTI,

kelle tööülesandeks on eetriplaani koostamine (saadete vahel olevate menüüde, treilerite ja vaheklippide planeerimine, nn mustade aukude registreerimine jm), info kogumine ja süstematiseerimine, osalus turundustegevuses ning erinevate assisteerivate ülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kontoritarkvara (ennekõike MS Exceli) tundmist ja taiplikkust, kohusetundlikkust ning täpsust. Kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus ning inglise keele oskus.

Pakume paindlikku töögraafikut, toetavat töökeskkonda ning võimalust osaleda telekanali töölelükkamisel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

AS Starman on 1992. aastal asutatud telekommunikatsiooniettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on kaabeltelevisiooni võrkudel põhinevate teenuste pakkumine eelkõige eraklientidele. Starman on Eesti suurim kaabel-TV operaator ning suuruselt teine interneti püsiühendusteenuste pakkuja. 2004. aasta veebruarist alustas Starman oma kaabelvõrgu baasil fikstelefoniteenuse pakkumist, mis tänaseks päevaks on leidnud klientide heakskiidu. Starman annab tööd enam kui 200-le inimesele ja ettevõtte võrk katab ca 45 protsenti Eesti majapidamistest.

Neljas on AS Starmani reklaamivaba meelelahutuslik telekanal, mis alustas tööd käesoleva aasta veebruaris. Telekanal näitab eestikeelsete subtiitritega maailma tipptelejaamade programmiparemikku. Neljanda programmis on nii tele- kui tõsielusarju, filme, dokumentaale ja multifilme. Kanal on eetris 24h ööpäevas.