Värsked tööpakkumised

Telefoniteenuste müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 29656

Tööpakkumise number

29656

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügikonsultantidele, kelle ülesanneteks on otsemüügi kaudu telefoniteenuste edasimüük.

Laursen OÜ annab Sulle võimaluse teenida raha Sinu elustiiliga sobival viisil. Sina ise otsustad, millal tegeled telefoniteenuste edasimüügiga, kui palju aega selleks kulutad ning kui palju raha soovid teenida. Mida rohkem aega Sa teenuse müügiga tegeled, seda suurem on Sinu sissetulek.

Nõudmised kandidaadile

• hea eesti ja vene keele oskus
• suhtlemisoskus
• kohusetundlikkus
• soov õppida ja areneda
• teadmine, et see töö on just see, mida teha tahad

Ettevõte pakub

• palju tööd
• tööks vajalikku koolitust
• firmasisest arenguvõimalust
• soodustusi pakutavatelt teenustelt
• palka vastavalt tehtud tööle

Lisainfo

Telefoniteenuste konsultandiks olemine tähendab piiramatuid sissetulekuvõimalusi, võimalust karjääri tegemiseks ja isiklikuks arenguks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. mai 2004
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2004

Professionaalset telemarketingi ja operaatorteenust pakkuv ettevõte.