Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindajaid (Taani keele oskusega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108172

Tööpakkumise number

108172

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine taani keeles telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

- hea taani keele oskus, nii kõnes kui kirjas
- tõsist soovi suhelda telefonitsi meie taani klientididega
- arvutioskust tavakasutaja tasemel
- soovi töötada meeskonnas ja anda selle toimimisse oma panus

Ettevõte pakub

- aktiivselt oma igapäevatöös kasutada taani keelt
- pakkuda parimat klienditeenindust Anthilli klientidele
- saavutada tulemusi ühiselt meeskonnaga
- saada koolitust ja arendada ennast
- saada parimat töötasu antud valdkonnas

Lisainfo

Boonusena pakume sulle:
- väga mugavat töökeskkonda merevaatega kontoris
- toredat ja rõõmsameelset kollektiivi
- vôimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes, eri keeli kônelevas kollektiivis
- areneda koos kiiresti areneva ettevôttega
- vômalust olla üks väga tähtis lüli tugevas ahelas

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
14. mai 2007

Softcom Customer Care on Rootsi vanim kõnekeskuse teenuseid pakkuv ettevõte, mis asutati 1992 aastal. Softcom tegutseb kuues riigis pakkudes tööd ligi 700 töötajale. Baltimaades tegutseb Softcom Eestis ja Leedus, kus on üle 100 töötaja. Softcom teenindab rahvusvahelisi ettevõtteid telekom-, IT- ja kataloogimüügi sektorites. Täna on Softcom Customer Care ühinenud teise suure kõnekesusega Proffcomiga ja kannavad ühist kaubamärki Anthill.