Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindajad Starmani

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57418

Tööpakkumise number

57418

Töö kirjeldus

Starmani kliendiinfo telefonile helistavate klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine ja nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Starman ootab Sinult:
- soovi kliente teenindada ja aidata
- väga head suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus nii eesti kui ka vene keeles
- väga head diktsiooni
- soovitavalt eelnevat klienditeeninduskogemust ja algteadmisi infotehnoloogiast

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
- suurepärast kogemust oma ala juhtivas ettevõttes
- koolitust
- häid töötingimusi
- stabiilset ja pikaajalist töösuhet
- täiskoormusega tööd graafiku alusel esmaspäevast pühapäevani 8.00 kuni 22.00

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA INFOTEENINDAJA KONKURSI.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 7000 EEK kuus

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 72 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on üks juhtivaid telekommunikatsiooniettevõtteid Eestis - AS STARMAN, mille peamiseks tegevusalaks on kaabeltelevisiooni võrkudel põhinevate teenuste pakkumine. Eelmisel aastal alustas Starman lisaks kaabeltelevisiooni- ja internetiteenusele ka telefoniteenuse pakkumist. Starman on nüüd ka börsiettevõte, pakkudes tööd ligi 190-le inimesele. www.starman.ee