Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47811

Tööpakkumise number

47811

Töö kirjeldus

Telefonikõnede vastuvõtmine ja broneerimine arvutisüsteemis. Kliendid helistavad Rootsist ja räägivad rootsi keelt.

Nõudmised kandidaadile

Hea inglise keele oskus

Soov ja võime õppida rootsi keelt

Peale rootsi keele kursuse läbimist huvi ja võime töötada rootsi keeles

Hea suhtlemisoskus

Oskus töötada kiirelt ja korrektselt pingelistes olukordades

Huvi töötada kõnekeskuses

Varasemat rootsi keele kogemust ei nõuta

Ettevõte pakub

Rootsi keele kursus

Pakume hea inglise keele valdajatele rootsi keele kursust algajatele. Kursus toimub perioodil 05.09.2005-10.03.2006 (jõuluvaheaeg 24.12.2005-08.01.2006). Kursus ja kogu õppematerjal on tasuta. Kusrsus toimub Tartus, u 16 tundi nädalas (kogu kursus 400 tundi), millele lisanduvad kodused ülesanded.

Töö

Need, kes on rootsi keele kursuse läbinud heade tulemustega ja on tööks sobilikud, võetakse võimalikult tööle märtsis 2006. Töö toimub graafiku alusel, nii täis- kui poolekohaga. Tunnitasu on praegusel hetkel 41 EEK (brutto).

Kõnekeskus on avatud ööpäevaringselt kõik päevad aastas. Osad töötajad töötavad ka öisel ajal.

Lisainfo

Kõik, kes kandideerivad, kutsutakse 25.08.2005 informatsiooni saama kohtumisele Tartus.

Kontaktinfo:

info@samres.se
Maarika Paju või Camilla Lindhe (ingl. k.)
Tel: + 46 46 14 57 36
Faks: + 46 46 14 13 45

Kontor on suletud ajavahemikul 1.-7. august 2005.

Inglise keelne CV ja sooviavaldus saata hilemalt 18.08.2005 CV-keskuse kaudu või e-mailile: info@samres.se

või posti teel:

Samres AB
Kyrkogatan 19
222 22 Lund
Sweden

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2005
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2005
Brutopalk:
Alates 41 EEK tunnis

Samreis Eesti AS on Rootsis tegutseva Samres AB tütarettevõte. Ettevõttel on u 200 töölist Rootsis ja 10 Tartus. Lisaks õpib 10 inimest hetkel rootsi keelt, kes alustavad tööd sügisel. Tartu call-centre võtab vast kõnesid Stockholmist ja Linköpingust ning kogu töö toimub rootsi keeles.