Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59137

Telefoniteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tele2 klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine telefoni teel.
Töö on graafiku alusel E-P, võimalik töötada nii osalise kui ka täiskoormusega.
Koolitusaeg 3 nädalat E-R 09:00-17:30.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on väga hea suuline eesti ja hea vene keel ning arvuti kasutamisoskus. Kasuks tulevad üldteadmised telekommunikatsioonist.
Soovitav inglise keele oskus suhtlustasandil.
Vajalik pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

Põhjalikku koolitust
Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslaseid
Graafiku alusel tööaega
Võimalik töötada nii osalise kui täiskoormusega
Vastutusrikast ja huvitavat tööd

Lisainfo

Asukoht:Tallinn
Tööleasumise aeg: 06.veebruar 2006a

Tööpakkumise number
#59137