Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38676

Telefoniteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindus telefoni teel
Sissetulevate ja väljuvate kõnede käsitlus, sisestustööd
Tööaeg on graafiku alusel (sh. öövahetused)
Teenindaja tööks on klientide nõustamine parima lahenduse leidmiseks.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on eelneva müügi- või teenindustöö kogemusega, oluline on tehniline taiplikus ja arvuti kasutamisoskus. Tööks on vajalik hea eesti ja vene keele valdamine ning inglise keele oskus suhtlustasandil. Heade tulemuste saavutamisele aitavad kaasa ladus suhtlemisoskus, kõrge pingetaluvus ja kohanemisvõime.

Ettevõte pakub

Töötajatele põhjalikku toote- ja teeninduskoolitust
Kaasaegset töökeskkonda
Tööd osalise või täiskoormusega
Vastutusrikast ja pingelist tööd

Tööpakkumise number
#38676