Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238894

Tööpakkumise number

238894

Töö kirjeldus

- üle-eestiline klientide teenindamine telefoni teel
- tellimuste vastuvõtmine ja müügitehingute sisestamine andmebaasi
- toote/teenuse kohta informatsiooni andmine klientidele
- klientide probleemide lahendamine ja sobiva teeninduslahenduse pakkumine

Nõudmised kandidaadile

- väga hea suhtlemisoskus
- väga hea stressitaluvus
- täpsus ja korrektsus ning kiire reageerimisvõime
- soov klientidele lahendusi pakkuda
- eesti ja vene keele valdamine, inglise keele valdamine soovituslik

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonad ja meeldivaid töökaaslasi
Erinevaid ametialaseid täiendkoolitusi
Ühisüritusi ja sportimisvõimalusi
Puhkust 35 kalendripäeva

Lisainfo

Põhipalgale lisaks boonuse saamise võimalus
Tööaeg E-R 11.00 - 15.00

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2011
Kuulutus sisestati:
8. september 2011

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevatest ettevõtetest Skandinaavias, mille peakorter asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Ragn-Sells on kiiresti arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Pakume oma töötajatele mitmekülgset motivatsioonipaketti, mis sisaldab lisapuhkust, erinevaid toetusi, koolitusi ja ühisüritusi.

Meie areng on stabiilne, kuid samas kiire tänu julgetele otsustele ja efektiivsele meeskonnatööle. Meie juures ootavad uued väljakutsed ka Sind!