Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165464

Tööpakkumise number

165464

Töö kirjeldus

Pakume tööd uues telefonikeskuses.
Telefoniteenindaja töö sisuks on aktiivne ja meeldiv klientide teenindamine, nõustamine ning probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime inimesi väga hea soome keele oskusega.
Kandidaatidelt ootame abivalmidust, aktiivsust ja head suhtlemisoskust.
Suureks plussiks on positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse.
Kasuks tulevad inglise ja vene keele oskused.

Omalt poolt pakume põhjalikku tasuta väljaõpet rahvusvahelises firmas, tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi, asjatundlikku ja sõbralikku meeskonda ning kindlat palka.
Tõõpaigaks on uus kontor Tallinna südalinnas.
Tööd on võimalik teha osalise töökoormusega, seega töö sobib ka tudengitele.

Lisainfo

Saatke palun oma CV koos palgasooviga e-postile info [at] katrium.eu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
23. september 2008