Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39333

TELEFONITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine vastavalt klienditeenindusstandardile
  • ööpäevaringne informatsiooni andmine Eesti Energia AS klientidele ja koostööpartneritele ning nende konsulteerimine lepingute, hindade, liitumise, arvestirikete vms küsimustes

Ootused kandidaadile

  • eelnev klienditeeniduse kogemus, soovitavalt telefoniteeniduse alal
  • keskharidus
  • valmisolek intensiivseks tööks
  • kõrgtasemel eesti keele ja suhtlustasemel vene ning inglise keele oskus
  • elementaarne arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • arendavat ja mitmekesist tööd
  • baas- ja täiendkoolitust
  • ühtehoidvat kollektiivi
  • tööd graafiku alusel, mis sisaldab töötamist õhtusel ja öisel ajal

Tööpakkumise number
#39333