Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238046

Tööpakkumise number

238046

Töö kirjeldus

Telefoniteenindajana on Sinu töö sisuks klientide asjatundlik nõustamine elektriküsimustes telefoni ja e-kirja teel. Sa kujundad Eesti Energia näo meie klientide silmis ja mõjutad otseselt kliendirahulolu.

Nõudmised kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:
• Sulle on omane sisemine tasakaal, enesedistsipliin ja sihikindlus
• oled valmis pidevaks enesetäienduseks ja intensiivseks tööks ka õhtuti ja nädalavahetustel
• omad keskharidust
• valdad kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel inglise ja vene keelt
• oled vilunud arvutikasutaja
• suudad omandada elektroenergeetika baasteadmised ning teenindada kliente tehnilistes küsimustes
• oled valmis projektipõhiseks müügiks telefoni teel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• vastutusrikast ja vaheldust pakkuvat tööd Eesti suurima tööandja juures
• põhjalikku tasuta väljaõpet ja tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
• asjatundlikke ja toetavaid kolleege
• võimalust ammutada uut energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2011
Kuulutus sisestati:
30. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus, kus töötab kokku üle 1700 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine.

Otsime oma asjatundlikku ja ühtehoidvasse meeskonda Tallinnas telefoniteenindajat.