Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindaja (soome keele oskusega)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183775

Tööpakkumise number

183775

Töö kirjeldus

Telefoni vahendusel Soome klientide it alane nõustamine ja abistamine (soome keeles).

Nõudmised kandidaadile

- väga hea soome keele oskus, nii kõnes kui ka kirjas
- hea arvuti kasutamise oskus
- soov töötada klientidega
- hea stressitaluvus
- sõbralikkus
- abivalmis ning positiivne ellusuhtumine
- hea eneseväljendusoskus

Ettevõte pakub

- aktiivselt oma igapäevatöös kasutada soome keelt
- saavutada tulemusi ühiselt meeskonnaga
- parimat töötasu antud valdkonnas
- koolitust ja enesetäiendamisvõimalusi
- huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
- toredat ja rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

Boonusena pakume sulle:
- väga mugavat töökeskkonda merevaatega kontoris
- vôimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes, eri keeli kônelevas kollektiivis
- areneda koos kiiresti areneva ettevôttega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2009
Kuulutus sisestati:
8. september 2009
Brutopalk:
Alates 11000 kuni 14500 EEK kuus

Anthill Customer Services on üks Rootsi vanimaid kõnekeskuse teenuseid pakkuvaid ettevõtteid, mis asutati aastal 1992 . Anthill tegutseb kuues riigis pakkudes tööd ligi 700 töötajale. Eestis on Anthillil ligi 100 töötajat. Anthill teenindab rahvusvahelisi ettevõtteid telekom-, IT- ja kataloogimüügi sektorites.