Värsked tööpakkumised

Telefoniteenindaja Rootsi keele oskusega

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82791

Tööpakkumise number

82791

Töö kirjeldus

Pakume sulle võimalust:
- aktiivselt oma igapäevatöös kasutada rootsi keelt
- pakkuda parimat klienditeenindust Softcomi klientidele
- saavutada tulemusi ühiselt meeskonnaga
- saada koolitust ja arendada ennast
- saada parimat töötasu antud valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult vastu:
- head rootsi keele oskust
- tôsist soovi suhelda telefonitsi rootslastega
- arvutioskust tavakasutaja tasemel
- soovi töötada meeskonnas ja anda selle toimimisse parim osa endast

Ettevõte pakub

Boonusena pakume sulle:
- koolitust
- väga mugavat töökeskkonda merevaatega kontoris
- toredat ja rõõmsameelset kollektiivi
- vôimalust töötada rahvusvahelises ettevôttes, eri keeli kônelevas kollektiivis
- areneda koos kiiresti areneva ettevôttega
- vômalust olla üks väga tähtis lüli tugevas ahelas
- väljaspoolt Tallinna kandideerijatele abi elamispinna leidmisel
- iga kuu 500 krooni kompensatsiooniks kas sportimise-, transpordi- vôi bensiini tarbeks

Lisainfo

Kui omad heal suhtlustasandil rootsi keelt, siis
- vajuta nupule "soovin kandideerida"
või
- astu läbi Adecco kontorist Kaupmehe 6, Tallinn
või
- helista meile telefonil 6 440 411.

Softcom ootab oma meeskonda nii täiskoormusega kui osalise koormusega töötada soovivaid telefoniteenindajaid!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
28. november 2006
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2006
Brutopalk:
Alates 9000 kuni 12000 EEK kuus

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust 2004 aasta suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.

Meie kliendiks on Softcom, Rootsi vanim kõnekeskuse teenuseid pakkuv ettevõte, mis asutati 1992 aastal. Softcom tegutseb kuues riigis pakkudes tööd ligi 700 töötajale. Baltimaades tegutseb Softcom aktiivselt Eestis ja Leedus, kus neil on üle 40 töötaja.

Softcom teenindab rahvusvahelisi ettevõtteid telekom-, IT- ja kataloogimüügi sektorites.

Tallinna Südalinnas asuvasse uude, avarasse, merevaatega kontorisse ootab Softcom tööle töötajasõbralikke ja rõõmsameelseid TELEFONITEENINDAJAID.